روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه

هنگامی که شما در حال طراحی و ساخت فولادی هستید که می خواهید آن را گالوانیزه کنید ، تعدادی از موارد مهم برای موفقیت در فرآیند گالوانیزه وجود دارد. قیمت ناودانی 304 در مشهد چه برای اولین بار و چه برای صدمین بار با فولاد گالوانیزه کار می کنید ، برخی از مسائل قابل پیش بینی وجود دارد که باید در ابتدای پروژه با گالوانیزر در مورد آنها بحث کنید.روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه

روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه

شیمی فولاد آهن رسان

شما همیشه باید عیار فولادی را که برای پروژه گالوانیزه خود انتخاب کرده اید ، به گالوانیزه خود اطلاع دهید. واکنش پذیری فولاد شما تفاوت زیادی در نتیجه گالوانیزه ایجاد می کند.ساختار فولاد گالوانیزه عناصر کمیاب در فولاد ، مانند فسفر و سیلیکون ، ممکن است منجر به ایجاد پوششی شود که تقریباً کاملاً از آلیاژهای آهن و روی تشکیل شده و تقریباً هیچ لایه روی آزاد ندارد. این بر مقاومت آینده فولاد شما در برابر فشار محیطی تأثیر می گذارد. پوشش های گالوانیزه بر روی فولاد معمولی نسبت به پوشش های موجود بر روی فولاد با ناخالصی های کمیاب ، براق تر هستند. آگاهی از محیط زیست و فولاد گالوانیزه اگرچه هر دو نوع فولاد توسط فرآیند گالوانیزه محافظت می شوند.روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزهعلاوه بر این ، شیمی شیمیایی برای فولادها با مقاومت کششی 150 ksi (1100 مگاپاسکال) ممکن است تحت تأثیر ترد شدن هیدروژن در فرآیند گالوانیزه قرار گیرد. طراحان و تولیدکنندگان باید در مورد نیازهای خاص خود وقتی این فولاد در یک کاربرد حیاتی قرار می گیرد بحث کنند.

قیمت ورق سیاه در مشهد

نمودار قیمت ورق سیاه در وب سایت آهن رسان به نشانی https://ahanresan.ir/st37/قیمت ورق سیاه ۲میل قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق آهن صنعتی قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق st52 قیمت ورق فولاد مبارکه قیمت ورق سیاه آهن اینفو انواع ورق سیاه رول ورق سیاه قیمت ورق آهن کاویان قیمت پروفیل آهن رسان قیمت پلیت آهن قیمت ورق دو سیاه فولاد صبا قیمت ورق گالوانیزه برای کابینت در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

آماده سازی سطح

صنعت گالوانیزه استانداردهای حرفه ای برای تهیه سطوح فولادی برای گالوانیزه شدن دارد. ASTM A143 / A143M ، A384 / A384M و A385 / A385M آماده سازی سطح را برای گالوانیزه آدرس می دهند. فولاد از طریق یک حمام چربی برای از بین بردن چربی ، روغن و خاک ارسال می شود. در مرحله بعدی ، ترشی برای زنگ زدگی و مقیاس آسیاب قبل از فرآیند گالوانیزه ، ترشی می شود. قطعات فولادی شما ممکن است در محلول شار مایع غوطه ور شود (معمولاً مخلوطی از کلرید آمونیوم روی و آب است) تا اکسیدهای باقیمانده را از بین ببرد و از اکسید شدن بیشتر جلوگیری کند. قیمت نبشی (LNP) در تهران ارتباط شما با گالوانیزه اطمینان حاصل می کند که آلودگی های سطحی غیرمعمول از بین برود. این قسمت از فرآیند گالوانیزه سازی است.

اندازه و شکل

قبل از اینکه با تاسیسات گالوانیزه خود یک کار گالوانیزه کنید ، باید مطمئن شوید که دیگهای آنها می توانند اندازه و شکل فولاد شما را مطابقت دهند. بیشتر تأسیسات گالوانیزه می توانند قطعات فولادی با طول حداکثر 42 فوت (13 متر) را در خود جای دهند و بعضی از گالوانیزه ها دارای کتری هایی با طول 50 تا 80 فوت (15 تا 25 متر) هستند.روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه

تهویه

پایین آوردن فولاد به روی مذاب باعث تولید حباب های هوا می شود. هنگامی که یک قطعه فولاد درون گلدان مسطح به سمت بالا فرو رفت  حباب های هوا می توانند در زیر سطح بالایی آن جمع شوند. این حباب های هوا از تماس کامل روی و فولاد جلوگیری می کند. به طور قابل ملاحظه ای مهندسان به سوراخ غیرضروری در فولاد خود اعتراض می کنند. قیمت میلگرد دسته دوم در مشهد  اما ممکن است سوراخ های تهویه برای اطمینان از پوشش کامل با روی لازم باشد. هرچه سوراخ ها به سطح بالای قسمت فولادی نزدیکتر شوند ، تماس فولاد و روی بهتر خواهد بود. مهندسان می خواهند هنگام سفارش خود ، نیاز به تهویه را با تأسیسات گالوانیزه در میان بگذارند.

جوشکاری

  1. قبل از اینکه فولاد گالوانیزه شود ، شار جوشکاری باید برداشته شود. سازندگان زیادی می توانند برای به حداقل رساندن مشکلات جوشکاری در فرآیند گالوانیزه انجام دهند:الکترودهای بدون پوشش تولید شار روی فولاد را به حداقل می رسانند.
  2. جوشکاری با الکترود پوشش داده شده باعث ایجاد سطوح ناهمواری می شود که باعث ایجاد حفره در پوشش گالوانیزه فولاد می شود. تمام شار حاصل از جوشکاری با الکترود روکش دار باید با یک برس فولادی ، با یک سوزن سوزنی پنوماتیک ، با یک تمیز کننده ساینده ، یا با تراش و سنگ زنی قبل از فرآیند گالوانیزه ، حذف شود.روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه
  3. گالوانیزرها توصیه می کنند که جوشکارها از فرآیندهایی مانند گاز بی اثر تنگستن (TIG) ، گاز بی اثر فلزی (MIG) یا فرآیند محافظت شده با دی اکسید کربن (CO2) استفاده کنند زیرا هیچگونه سرباره تولید نمی کنند. حتی با این فرایندها ، فولاد باید مسواک زده شود.
  4. میله جوشکاری باید تا حد ممکن به ماده در حال جوشکاری نزدیک باشد تا از بروز مشکلات شیمیایی و در حین و بعد از فرآیند گالوانیزه جلوگیری کند.
وزن برحسب گرم ضخامت برحسب میلی متر عرض برحسب میلی متر طول برحسب میلی متر ردیف
2160 40 1000 2000 1
2700 50 1000 2000 2
5400 1 1000 2000 3
8200 1.5 1000 2000 4
10800 2 1000 2000 5

قطعات و اتصالات رشته ای

مجموعه های پیچ و مهره باید در شرایط جداشده به گالوانیزه ارسال شود. هر مهره ، پیچ و مهره ای که باید گالوانیزه شود باید جدا از مونتاژ آنها ارسال شود.روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه

ورق گالوانیزه آهن رسان

چگونه ساخته می شود در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir خط تولید ورق گالوانیزه آموزش آبکاری گالوانیزه سرد آبکاری گالوانیزه گرم ورق گالوانیزه را توضیح دهید همه چیز درباره ورق گالوانیزه پوشش ورق گالوانیزه ترکیب گالوانیزه تنش تسلیم ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه ارزان رسانایی ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه g ورق گالوانیزه رنگی نمودار قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق گالوانیزه 1 میلیمتر در کانال قیمت گذاری آهن رسان ورق گالوانیزه ارزان قیمت ورق گالوانیزه کانال کولر قیمت ورق گالوانیزه کیلویی قیمت و وزن ورق گالوانیزه قیمت ورق گالوانیزه شیروانیقیمت پروفیل آهن پرایس قیمت ورق سیاه آهن پرایس قیمت پروفیل مستطیل قیمت آهن در سبزوار کانال قیمت پروفیل سایت های فروش آهن مقایسه قیمت آهن آلات قیمت روز آهن در بیرجند در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

انتظارات پس از گالوانیزه

همیشه بهتر است در مورد انتظارات معقول از زمان نگهداری برای اولین بار و ظاهر طولانی مدت فولاد گالوانیزه خود به یک جلسه ذهنی با گالوانیزه های خود بیایید. چرا از فولاد در زمینه کشاورزی استفاده می شود ارتباطات خوب بین طراحان ، سازندگان و گالوانیزه ها می تواند هزینه ها را کاهش دهد و زمان چرخش را کاهش دهد.روش مناسب ساخت فولاد گالوانیزه