آشنایی با انواع ورق فولادی

آشنایی با انواع ورق فولادی

قیمت میلگرد آجدار قائم در مشهد

ما می توانیم ورق های فولادی با کیفیت خوب ، محصولات ورق های فولادی را به دلیل مشهورترین تولید کننده ورق فلز در چین در صنعت فولاد با بیش از یک دهه تجربه ارائه دهیم. آشنایی با انواع ورق فولادی ما طیف گسترده ای از محصولات فولادی را به بازارهای فولاد خارج از کشور صادر کرده ایم.

قیمت تیرآهن IPE  در تهران

به عنوان کارشناس ارشد و کارشناسی ارشد فولاد ، اگر قصد خرید محصولات با کیفیت ورق فولاد را دارید ، ما بیشتر به شما در مورد ورق فولاد پیشنهاد می کنیم.

هاش سبک ۱۰۰ کره

ورق فولاد چیست؟

قیمت تیرآهن اهواز در مشهد

ورق ورق یک ورق فولادی تخت است که توسط فرآیند صنعتی تشکیل می شود. ورق فولاد یکی از اشکال اساسی است که در فرآوری فلز مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را برش داده و به اشکال مختلف خم کرد.

مراحل انتقال پروفیل های جوش داده شده

اغلب ما ورق فولاد و ورق فولاد را از نظر ضخامت آن تشخیص می دهیم. آشنایی با انواع ورق فولادی ورق استیل هر فلز ضخیم تر از فویل و 6 میلی متر نازک تر از ورق فلز است. از ورق های فولادی اغلب در ساختمانهایی استفاده می شود که نیاز به دوام ندارند

تیرآهن 14ودلایل افزایش قیمت

مزایای استفاده از ورق فولادی

کلاسهای فولاد ضد زنگ

ورق فولادی نورد سرد – دارای عملکرد خوب مهر زنی ، سطح صاف و عملکرد پردازش عالی است.

ورق های فولادی نورد گرم – در شرایط عادی ، ورق فولاد نورد گرم دارای خواص مکانیکی بالاتری نسبت به ورق فولاد نورد سرد است. آشنایی با انواع ورق فولادی پس از عملیات حرارتی ، مقاومت کششی ، انعطاف پذیری ، مقاومت تسلیم و مقاومت فولاد بهبود می یابد. علاوه بر این ، عملیات حرارتی می تواند استرس باقیمانده را از بین ببرد.

کارخانه جات ایرانی تولیدکننده برتر فولاد

ورق و ورق فولاد گالوانیزه – دارای مهر زنی ، ساخت و سایر خصوصیات فرآیند و پایان است ، و لایه گالوانیزه آن از نزدیک با فولاد پایه ترکیب شده است ، با جلوگیری از زنگ زدگی خوب ، مقاومت در برابر خوردگی و سایر خواص.

آشنایی با انواع ورق فولادی ورق استیل گالوانیل – سخت تر از صفحات فولادی با پوشش روی معمولی است زیرا یک فرآیند گرم ورق فولادی ، پس از آن آلیاژ روی می تواند از سختی عالی سطح آن اطمینان حاصل کند.

استفاده از ورق فولاد

انواع و موارد استفاده از فولاد آلیاژی

برای استفاده از ورق های فولادی ، در ابتدا باید انواع آن را در نظر بگیریم. معمولاً به ورق فولاد نورد گرم و ورق فولاد نورد سرد تقسیم می شود. برای ورق نورد سرد ، از آن در لوازم خانگی مانند اتومبیل ، یخچال ، ماشین لباسشویی ، تجهیزات صنعتی و مصالح ساختمانی مختلف استفاده می شود. با توسعه اقتصاد ، ورق فولاد نورد سرد به ماده ای ضروری در جامعه مدرن تبدیل شده است.

دمای ذوب فولاد خفیف چقدر است؟

مشخصات ورق فولاد

 

ما به عنوان یک کارخانه تولید ورق و پلاستیک قابل اعتماد در چین ، می توانیم با توجه به نیاز خریداران مختلف فولاد خارجی ، آشنایی با انواع ورق فولادی ورق های فولادی را در مشخصات مختلف تولید و عرضه کنیم. ما استانداردهای متریک و EN را ارائه می دهیم. به طور کلی ، اندازه و استانداردهای متداول زیر عبارتند از:

 

DIN 1016: نوارهای گرم و نورد گرم ،

مدل های مختلف ورق و قیمت آن ها

DIN 1543: ورق یا ورق نورد گرم ، از ضخامت 3 میلی متر تا 150 میلی متر ،

 

EN 10 029: ورق های فولادی نورد گرم ضخامت 3 میلی متر یا بالاتر ، آشنایی با انواع ورق فولادی

 

EN 10 051: نوارهای دائمی و ورقهای صفحه ای داغ و برش خورده از نوار گسترده ای از فولادهای غیر آلیاژی و آلیاژی

 

EN 10 259: نوار و صفحه گسترده ، ورق ساخته شده از فولاد ضد زنگ