استعلام قیمت ناودانی

قیمت ناودانی، مقطع فولادی که در گروه پروفیل‎‌‌‌‌‌‌‌‌های باز قرار دارد و به شکل U لاتین می‌باشد ولی نوع اروپایی آن که در ادامه توضیح خواهیم داد به شکل حرف C  است و به سه روش پرسی، فابریک نورد سرد، فابریک نورد گرم تولید می‌شود و دو نوع ساده و مشبک دارند که نوع ساده آن ارتفاعی بین 30 تا 400 میلیمتر و سایزهایی بین 8 تا 16 دارد. نوع مشبک اغلب به روش نورد گرم تولید شده مناسب ساخت دکور و… می‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

استانداردهای ناودانی‌ آهن رسان چیست

این محصول در جهان سه نوع استاندارد دارد:

نوع استاندارد اروپایی(  DIN- 1026) به UPN  و UNP معروف است و از نظر وزنی ازهمه انواع دیگر ناودانی سنگین تر و ضخیم‌تر است . معمولا به صورت دوتایی و جفت استفاده می‌شود که بسیار مناسب خرپا، ستون‌ها است و اگر به صورت تکی استفاده شود مناسب بادبند ها و … است. نوع UPN به شکل U  بوده ولی با بال‌های مخروطی و برای ستون ها مناسب است و نوع UNP که به شکل C بوده از سایز 30 الی 400 موجود است  و بال‌های موازی دارد. قیمت ناودانی امروز ناب تبریز

استعلام قیمت ناودانی

استاندارد مقاوم به خوردگی

قیمت ناودانی آلومینیوم که مطابق با استاندارد آمریکا تولید می‌شود، در مقابل خوردگی بسیار مقاوم است و از نظر وزنی سبک و کم وزن است و همچنین قدرت جوشکاری بالایی دارد. به همین دلیل برای مصارف دکوراسیون داخلی، درب و پنجره، کف تریلی و کامیون، قالب فلزی و …کاربرد فراوانی دارد. این نوع محصول در سایزهای 8*8 الی 100*100 میلیمتر تولید می‌شود. نوعی دیگر از همین محصول آلومینیومی گاهی به صورت خام و رنگ شده برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد که ابعاد این مدل 20*20 و یا 25*25 است.

کاربردهای اساسی ناودانی آهن رسان درکجا است

استعلام قیمت ناودانی

 

قوطی آهن رسان

قیمت ناودانی سنگین آهن رسان  قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی گالوانیزه در کانال تلگرامی آهن رسان  قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 5 قیمت ناودانی شیروانی  قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 آهن رسان قیمت ناودانی ۱۰ قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی شیروانی در کانال قیمت گذاری واتساپ آهن رسان  قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی 5 قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت ناودانی مشهد قیمت آهن رسان جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت میلگرد در چابهار قیمت نبشی هشت قیمت ناودانی ۱۰ قیمت هر تریلی میلگرد  قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 200 جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی 4 در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir  بارگذاری شده است.

ناودانی

از این محصول که کاربرد آن زیاد است موارد دیگر نیز استفاده می‌شود. مثلا برای خطوط راه آهن که به طور قطعی می‌توان گفت بدون ناودانی ساخت خطوط راه آهن غیر ممکن است . در بعضی واقع برای راه پله‌های ساختمان ها نیز کاربرد دارد که باعث استحکام بیشتر می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای این محصول استفاده در پل‌ها و گاردهای جاده‌ایی است. از خصوصیات ویژه این محصول سبک بودن و انعطاف‌پذیری زیاد آن است و با توجه به اینکه تنوع بسیار در ساخت دارد، متناسب با هر نیازی استفاده می‌شود.