استعلام قیمت ناودانی

قیمت ناودانی، مقطع فولادی که در گروه پروفیل‎‌‌‌‌‌‌‌‌های باز قرار دارد و به شکل U لاتین می‌باشد ولی نوع اروپایی آن که در ادامه توضیح خواهیم داد به شکل حرف C  است و به سه روش پرسی، فابریک نورد سرد، فابریک نورد گرم تولید می‌شود و دو نوع ساده و مشبک دارند که نوع ساده آن ارتفاعی بین 30 تا 400 میلیمتر و سایزهایی بین 8 تا 16 دارد. نوع مشبک اغلب به روش نورد گرم تولید شده مناسب ساخت دکور و… می‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

استانداردهای ناودانی‌ چیست

این محصول در جهان سه نوع استاندارد دارد:

نوع استاندارد اروپایی(  DIN- 1026) به UPN  و UNP معروف است و از نظر وزنی ازهمه انواع دیگر ناودانی سنگین تر و ضخیم‌تر است . معمولا به صورت دوتایی و جفت استفاده می‌شود که بسیار مناسب خرپا، ستون‌ها است و اگر به صورت تکی استفاده شود مناسب بادبند ها و … است. نوع UPN به شکل U  بوده ولی با بال‌های مخروطی و برای ستون ها مناسب است و نوع UNP که به شکل C بوده از سایز 30 الی 400 موجود است  و بال‌های موازی دارد. قیمت ناودانی امروز ناب تبریز

استعلام قیمت ناودانی

استاندارد مقاوم به خوردگی

قیمت ناودانی آلومینیوم که مطابق با استاندارد آمریکا تولید می‌شود، در مقابل خوردگی بسیار مقاوم است و از نظر وزنی سبک و کم وزن است و همچنین قدرت جوشکاری بالایی دارد. به همین دلیل برای مصارف دکوراسیون داخلی، درب و پنجره، کف تریلی و کامیون، قالب فلزی و …کاربرد فراوانی دارد. این نوع محصول در سایزهای 8*8 الی 100*100 میلیمتر تولید می‌شود. نوعی دیگر از همین محصول آلومینیومی گاهی به صورت خام و رنگ شده برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد که ابعاد این مدل 20*20 و یا 25*25 است.

کاربردهای اساسی ناودانی درکجا است

استعلام قیمت ناودانی

از این محصول که کاربرد آن زیاد است موارد دیگر نیز استفاده می‌شود. مثلا برای خطوط راه آهن که به طور قطعی می‌توان گفت بدون ناودانی ساخت خطوط راه آهن غیر ممکن است . در بعضی واقع برای راه پله‌های ساختمان ها نیز کاربرد دارد که باعث استحکام بیشتر می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای این محصول استفاده در پل‌ها و گاردهای جاده‌ایی است. از خصوصیات ویژه این محصول سبک بودن و انعطاف‌پذیری زیاد آن است و با توجه به اینکه تنوع بسیار در ساخت دارد، متناسب با هر نیازی استفاده می‌شود.